Introduction

Co robimy

Jesteśmy młodą i ambitną firmą, w której każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki stałej współpracy z wymagającymi partnerami nasze usługi są wykonywane w profesjonalny i solidny sposób.

W dobie coraz to nowszych technologii staramy się wybiegać na przód, śledząc na bieżąco najnowsze rozwiązania.

Do tworzenia projektów multimedialnych wykorzystujemy najnowsze technologie. Nasze stacje robocze cały czas są aktualizowane, dzięki czemu nasza praca przynosi najlepsze efekty. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, zapewniamy klientom staranne wykonanie powierzonego zlecenia.

Wieloletnia praktyka i regularnie odbywane szkolenia dają nam możliwość świadczenia profesjonalnych usług na wielu płaszczyznach działalności. Nasi projektanci i graficy realizowali zlecenia dla wielu znanych firm, Nasi konsultanci są w stałym kontakcie w partnerami którzy nam zaufali, a nasi prezenterzy z projektu na projekt udoskonalają techniki sprzedaży, dzięki czemu przynoszą spodziewane efekty.

Efekty Specjalne

Od wielu lat w produkcji filmów wykorzystuje się efekty specjalne. To nie tylko rozbłyski, wybuchy, zniszczenia, zjawiska pogodowe, ale także animacje postaci z wykorzystaniem techniki przechwytywania ruchu (tzw. motion capture). Animacja obiektów i kompozycja tych obrazów z prawdziwym otoczeniem lub stworzoną sceneria z kilku naniesionych elementów tzw. Matte painting.

Obecnie CGI wykorzystuje się w produkcji gier, filmów, reklam, teledysków, itp.

Solverto stworzy dla Państwa efekty specjalne, które poprzez swoją jakość i precyzje uatrakcyjnią produkt i przyczynią się do zwiększenia jego sprzedaży.

Gry i Aplikacje

W erze urządzeń mobilnych pojawia się coraz więcej gier, które mają nam zapewnić rozrywkę i uprzyjemnić czas oraz aplikacji które mają nam usprawnić pracę i ułatwić życie.

Zajmujemy się projektowaniem gier od coneptu po project całych poziomów. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu programów komputerowych i na urządzenia mobilne Tworzymy mini gry, gry internetowe, gry online, gry na system android i OS.

Przedstawione w ten sposób produkty pozwolą klientowi lepiej przyjrzeć się ofercie.

Reklamy

Zwiększeniu sprzedaży produktów i uslugów zawsze towarzyszyła reklama.

Współcześnie reklamy tworzy się w studiu lub plenerze przy wykorzystaniu technologii green screen lub blue screen, która zastępuje wyjazdy w plener. Aktorzy mogą reklamować produkt nie wychodząc ze studia a widz w tle zobaczy piekne krajobrazy.

Nasi specjaliści tworzą reklamy na potrzeby mediów społecznościowych ( Facebook, Instagram, YouTube ).

Tworzymy spoty reklamowe, reklamy telewizyjne i reklamy zamieszczane w internecie. Wyspecjalizowaliśmy się w reklamach produktów i firm.

Animacje i Filmy

Przy rozwoju technologii prawdziwe elementy lub stworzone ruchome obiekty zaczęły zastępować animowane postacie ludzi, zwierząt, stworzeń, jak również całe otoczenie jest kreowane przez grafików 2D i 3D. Wiele postaci jest animowanych przy wykorzystaniu technologii motion capture Aktor wciela się w postać która animuje, a przy specjalnych programach jego ruchy są nakładane na postać 3D.

Nasz zespół tworzy filmy animowane 3D i 2D. Wykonujemy animacje produktów i animacje elementów potrzebnych do reklam i filmów jak również filmy reklamowe.

Wizualizacje

Projektanci i architekci przykładają ogromną wagę do przygotowania jak najlepiej funkcjonalnych pomieszczeń . Wielu klientów przy wyborze pomieszczeń , budynków , domów lub biur kieruje się lokalizacją, wyglądem lub funkcjonalnością. Dobrze wyglądający produkt przyciąga klienta. Większość ludzi jest wzrokowcami dlatego do zakupu skłania ich to że produkt mogą zobaczyć.

Wykonamy dla Państwa wizualizacje architektoniczne, wizualizacje zewnętrzne budynków, wizualizacje wewnętrzne budynków, wizualizacje obiektów przemysłowych, wizualizacje stoisk targowych, wizualizacje produktu. Wykonamy wizualizacje foto realistyczne jak również techniczne na podstawie planów lub rysunków.

Modele 3D

Rozwój technologii spowodowane ogromny zwrot branży IT.

Nasza firma prowadzi usługi outsourcing. Wykonamy dla Państwa obiekty do gier, obiekty do filmów, projekty 3D prototypów produktów, meble 3D które mogą Państwo przekazać partnera lub wykorzystać w kampanii marketingowej, drzwi, okna, bramy itp.

Aplikacje VR / AR

Wirtualna rzeczywistość (VR) daje możliwość przenieś nas do miejsca, które chcemy zobaczyć, dzięki rozwojowi tej technologii możemy wejść do budynku, który wybudowaliśmy, przejść szkolenie instruktażowe zmiany opony w samochodzie czy operacji medycznej a nawet w celach rozrywkowych.

Natomiast roższerzona (AR) rzeczywistość daje nam możliwość osadzenia obiektu w realnym świecie. Takie zastosowanie przydaje się przy projektowaniu otoczenia, a nawet podczas prezentacji wirtualnych makiet obiektów

Wykonamy dla Państwa wirtualne spacerki, programy szkoleniowe, programy edukacyjne, gry z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości i okularów VR.

Przewiń do góry