Wizualizacje

Specjaliści ds. sprzedaży i marketingu zawsze szukają technik, jak zwiększyć sprzedaż produktu w Internecie. Celem takich działań jest zwiększenie sprzedaży produktów dla Twojej firmy. Jeżeli sprzedajesz produkt poprzez różnego rodzaju sklepy lub portale sprzedażowe, to dobrze trafiłeś. Mamy doświadczenie w branży 3D i możemy pomóc Ci w pomysłach na zwiększenie sprzedaży za pomocą narzędzi do wizualizacji produktów online. Pokażemy, jak możesz wykorzystać tę technikę, aby Twoje produkty były bardziej interesujące dla Twoich klientów i  a ich przedstawienie zamykało sprzedaż. 

CO TO JEST WIZUALIZACJA PRODUKTU? 

Wizualizacja produktu to produkt przedstawiony na ekranie tak realistycznie, jakbyś stał przed nim. Połączenie kompleksowego opisu produktu, który zawiera sformułowania o charakterze zachęcającym do czytania szczegółów produktu i zakupu. Z narzędzia które są wykorzystywane do wizualizacji sprawiają Twój produkt wygląda bardzo realistycznie i sprawia pozytywne wrażenia wizualne. Im dłużej klient pozostaje zaangażowany w Twoją witrynę, tym większe prawdopodobieństwo, że kupi Twój produkt. 

 

JAK ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ? 

Kiedy kupujący odwiedzają Twój sklep (online lub osobiście), istnieje duża szansa, że ​​już chcą coś kupić. Pewni nabywcy, którzy rozumieją towar, widzą piękne obrazy i mają interaktywne narzędzia do zobaczenia produktu z każdej strony, skutkują większą sprzedażą i mniejszą liczbą zwrotów – a to ceni sobie każda firma. 

Jeśli ktoś nie jest profesjonalnym projektantem, może nie przedstawić produktu w sposób odpowiedni, aby klient podjął kroki skłaniające go do zakupu. Nic dziwnego, że niektórzy z Twoich klientów mogą być zdezorientowani tym, jak produkt wygląda, jeśli nie dostanie przedstawiony w odpowiedni sposób. Po zintegrowaniu interaktywnego oprogramowania, takiego jak wizualizacja produktów, klienci mogą być bardziej pewni stylu i rozmiaru elementu – wiedząc, że jest to dokładnie to, czego szukali. 

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż produktu, Twoim zadaniem jest wzbudzić zaufanie kupujących do towaru i z przekonaniem przygotować ich do zakupu. Wyróżniając narzędzia do wizualizacji online w kanałach mediów społecznościowych, na stronie głównej witryny i poprzez oznakowanie w sklepie, możesz promować te niezbędne zasoby online i wyróżniać swój sklep na tle konkurencji. 

PERSONALIZUJ PRODUKTY DLA KLIENTÓW 

Klienci chcą mieć możliwość obejrzenia produktu w swoim domu dzięki narzędziom do wizualizacji. 

Przynoszące korzyści Tobie i Twojemu klientowi narzędzia do wizualizacji: 

Zapewnia kupującym dokładne pomiary, aby dowiedzieć się, czy produkt pasuje i jest odpowiedniej wielkości 

Pokazuje im, jak produkt wygląda. 

Symulacje działania produktu, pokażą klientowi jak produkt działa 

Pozwala im wyświetlić wszystkie dostępne opcje na Twojej stronie, aby mogli zobaczyć na własne oczy, personalizują produkt 

Zachęca do udostępniania społeczności kupujących za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

JAK ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ PRODUKTU W 3D? 

Popraw wrażenia zakupowe swoich klientów za pomocą technologii 3D i rozszerzonej rzeczywistości (AR). Myślisz, że nie jesteś gotowy na ten skok? Nie jesteś sam – wielu sprzedawców ma obawy. Faktem jest, że Ikea już robi 3D i AR – to tylko kwestia czasu, zanim Twoi klienci będą oczekiwać tego samego. 

Posiadanie wizualizacji produktów 3D w witrynie zapewni klientom realistyczną prezentację tego, jak Twoje produkty wyglądają. Mogą zobaczyć wszystkie boki produktu, w tym górę i dół, i zobaczyć realistyczny obraz produktu, który planuje nabyć. Oddanie tych narzędzi w ręce klienta jest potężnym motorem napędowym sprzedaży. Rozszerzona Rzeczywistość i wizualizacja 3D budują zaufanie klientów, zwiększają zaangażowanie i zwiększają sprzedaż produktów. 

Technologia wirtualna (VR) i rozszerzona (AR) jest już dostępna i oczekują tego dzisiejsi doświadczeni klienci. Twoi klienci zareagują na te narzędzia z zapewnieniem, że kupują odpowiedni produkt do swojego domu lub firmy. 

SKUP SIĘ NA WZROST RENTOWNOŚCI, NIE TYLKO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW 

Narzędzia wizualizacyjne to sprawdzone sposoby na poprawę wyników sprzedaży i zwiększenie zysków z każdej sprzedaży. Wzrost w obu obszarach zwiększa Twoje przychody ze sprzedaży detalicznej. Dawanie klientom pewności dzięki narzędziom do wizualizacji produktów, takim jak symulacja produktu, wizualizacje 3D, animowanie produktu, modele 3D, planowanie pomieszczeni, wirtualna rzeczywistość i rozszerzona rzeczywistość, oferowanie sugestii dotyczących sprzedaży i zwiększanie rentowności jest rozwiązaniem korzystnym dla klienta i Twojej firmy. 

Większe zaufanie klientów oznacza, że ​​masz mniej zwrotów i więcej produktów sprzedawanych. Twoi klienci inwestują emocjonalnie w swój nowy zakup i będą polecać Twój produkt, firmę i techniki sprzedaży swoim kontrahentom, wspólnikom, znajomym i rodzinie. I cykl zaczyna się od nowa. Twoi pracownicy mogą skupić się na większej sprzedaży, a mniej na obsłudze reklamacji od klienta. 

WEJDŹ W ŚWIAT NOWYCH TECHNOLOGI – PRZEDSTAW SWÓJ PRODUKTÓW WYKORZYSTUJĄC NAJNOWSZE TRENDY  

W dzisiejszych czasach kupujący są bardzo wymagający. Chcą darmowej i szybkiej wysyłki, 100% gwarancji zwrotu pieniędzy i pewności zakupów opartej na rzetelnych informacjach. Te wymagania nie są zaskakujące i obce sprzedawcą. Jednak, chociaż mogą wydawać się, że są to wielkie góry, na które trzeba się wspiąć, osiągalne rozwiązania są dostępne za pośrednictwem Twojej prezentacji produktu, W szczególności z narzędziami do wizualizacji produktów. 

Jak już wyjaśniliśmy, wizualizacja produktów kwalifikuje kupujących dzięki technologii wizualnej i pomaga sprzedawać więcej produktów. Informacje jakie uzyskuje klient, zwiększają sprzedaż Twoich produktów, a zadowoleni klienci wracają i przyciągają nowych klientów. Wprowadzenie nowej technologii prezentacji oferowanych produktów wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji. Kiedy kupujący mogą spersonalizować produkty, aby pasowały do ​​tego czego potrzebują, tym bardziej prawdopodobne jest, że dokonają zakupu. Stwórz odpowiednie warunki do sprzedaży – wyjdźmy naprzeciw zmieniającym się trendom rynku i wymaganiom i potrzebom klienta. 

W Solverto posiadamy odpowiednie narzędzia do stworzenia prezentacji produktów. Na potrzeby klienta tworzymy m. In. prezentacje interaktywne, animacje, wizualizacje, aplikacje VR i AR, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii 

Zastanawiasz się, jaki rodzaj prezentacji produktu pasuje do Twojego projektu? Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych specjalistów, aby określić swoje potrzeby.