Co robimy

section-e2d703d
https://solverto.com/wp-content/uploads/2021/06/office-932926_1920-470x630.jpg

Co Robimy

Działamy na rynku 3D już od 2008 roku. Na początku jako Studio Vision później wraz rozwojem technologi i zmianami usług 3D, zmieniliśmy banderę na Solverto. Tworzymy zespół w którym każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki stałej współpracy z wymagającymi partnerami nasze usługi są wykonywane w profesjonalny i solidny sposób. Działamy outsorsingowo, na zamówienie klientów, tworzymy gry, aplikacje w których wykorzystywana jest technologia 3D, animacje komputerowe, modele 3D do wizualizacji, gier i prezentacji.

W dobie coraz to nowszych technologii staramy się wybiegać na przód, śledząc na bieżąco najnowsze rozwiązania.

Do tworzenia projektów multimedialnych wykorzystujemy najnowsze technologie. Nasze stacje robocze cały czas są aktualizowane, dzięki czemu nasza praca przynosi najlepsze efekty. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, zapewniamy klientom staranne wykonanie powierzonego zlecenia.

Wieloletnia praktyka i regularnie odbywane szkolenia dają nam możliwość świadczenia profesjonalnych usług na wielu płaszczyznach. Nasi projektanci i graficy realizowali zlecenia dla wielu znanych firm, Nasi konsultanci są w stałym kontakcie w partnerami którzy nam zaufali, a nasi prezenterzy z projektu na projekt udoskonalają techniki kreowania wirtualnej rzeczywistości, dzięki czemu ich działania przynoszą spodziewane efekty.

section-3e25b58